Lista produktów producenta DESO

DESO jest światowej klasy firmą rotomoldingową specjalizującą się w projektowaniu i produkcji zbiorników do przechowywania i dystrybucji różnego rodzaju cieczy
DESO zostało założone w 1984 roku jako Devon and Somerset Engineering. Nazwa jednak została szybko skrócona i składa się z pierwszych liter Devon & Somerset.
Początkowo DESO produkowało zbiorniki stalowe, jednak już na początku 1990 roku właściciel zdecydował się na rozszerzenie oferty o zbiorniki z polietylenu.
W 2006 roku firma przeniosła się do nowego zakładu produkcyjnego do Williton. Dzięki temu firma mogła kontynuować rozwój zarówno ilościowy jak i jakościowy. Aktualnie w Williton jest 13 maszyn rotomoldingowych.

DESO jest światowej klasy firmą rotomoldingową specjalizującą się w projektowaniu i produkcji zbiorników do przechowywania i dystrybucji różnego rodzaju cieczy. Zbiorniki są przeznaczone do przechowywania oleju napędowego, substancji chemicznych a także wody. Zarówno proces technologiczny jak i park maszynowy spełniają najwyższe standardy techniczne. Produkty firmy DESO są dystrybuowane na terenie niemalże całej Europy.

Nasze produkty są zgodne z najnowszymi europejskimi standardami i zapewniają skuteczne przechowywanie różnego rodzaju cieczy zarówno w przypadku dużych firm, jak i klientów indywidualnych. Nasze produkty są wytwarzane z wysokiej klasy polietylenu, dzięki czemu nie korodują, posiadają optymalny poziom sztywności, jak również są odporne na promieniowanie UV.

Zbiorniki 2-płaszczowe posiadają 10-letnią gwarancję.
Więcej
-15% rabat

DESO zbiornik 2500L. Licznik K600 Piusi, pompa: 72 l/min, czujnik poziomu i sonda przecieku, filt, nalewak i wąż 6m. Dostawa w max.3 dni !

-15% rabat

DESO zbiornik 5000L. Licznik K600 Piusi, pompa: 72 l/min, czujnik poziomu i sonda przecieku, filt, nalewak i wąż 6m. Dostawa w max.3 dni !!!