Rabat

FuelMaster® 5000l. Standard 2- zbiornik na olej napędowy

Kod produktu: 0030024

Stan: Nowy produkt

FM5000, pompa 79 l/min, licznik elektroniczny K600 B/3, 6m wąż dystrybucyjny, automatyczny nalewak, filtr szklany z separatorem wody, 2” linia napełniająca z eurozłączem na poziomie roboczym z zaworem kulowym i zabezpieczeniem przed przepełnieniem SpilSTOP, wskaźnik poziomu ON UNIRx wskazujący w litach, czujnik przecieku i max. poziomu GOK, duża skrzynia dystrybucyjna i oświetlenie LED

Więcej

Produkt został zaprojektowany i wykonany tak aby był trwały, niezawodny i nie wymagał zbyt wielu zabiegów konserwacyjnych w trakcie eksploatacji. Urządzenia FuelMaster® marki Kingspan Titan są standardowo wyposażone w system zdalnego monitorowania poziomu oleju Watchman Anywhere. Produkt w pełni spełnia wszelkie potrzeby związane z magazynowaniem i wewnętrzną dystrybucją oleju napędowego.

Zbiorniki na olej napędowy FuelMaster® to doskonałe rozwiązanie dla firm i osób prywatnych posiadających pojazdy z silnikami wysokoprężnymi np. samochody, maszyny budowlane, traktory itp. Produkt dostępny jest w pojemnościach od 1200 do 9000 litrów. Zalety Bezpieczne przechowywanie paliwa i efektywna dystrybucja oleju napędowego Zbiorniki na olej napędowy wyprodukowane są z wysokiej jakości polietylenu gwarantującego wysoką odporność na korozję, promieniowanie UV oraz zmienne warunki atmosferyczne. Dwupłaszczowa konstrukcja urządzenia zapobiega wydostawaniu się na zewnątrz zapachu paliwa. Możliwość zdalnej kontroli poziomu przechowywanego oleju. Możliwość magazynowania paliw - pozwala zaoszczędzić czas poświęcany na dojazdy do stacji paliw. Dodatkowe oszczędności, możliwe dzięki zakupowi większych ilości oleju napędowego po cenach hurtowych. Liczne certyfikaty potwierdzające najwyższą jakość i niezawodność produktu, urządzenie posiada zatwierdzenie typu UDT. Profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. 10 - letnia gwarancja na szczelność zbiorników, a na wyposażenie - 2 lata.

  • Pojemność / LITRÓW / 5000
  • Długość 2,85
  • Szerokość 2,23
  • Wysokość 2,24

Cennik Kingspan

Kompletny cennik Kingspan

Pobierz (2.18M)

Fuelmaster - katalog

Katalog Fuelmaster - Kingspan

Pobierz (2.03M)

Katalog Kingspan

Katalog wszystkich produktów Kingspan

Pobierz (3.86M)